• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9 MD260 IXL

Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9 MD260 IXL  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9 MD260 IXL  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9 MD260 IXL  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9 MD260 IXL  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9 MD260 IXL  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9 MD260 IXL  
Veel pilte
Whirlpool W9MD260IXL
508.70 € 525.65 €
Sinu võit: 16.95 €
Toode on laos!
Intuitiivne abi 6thSenseLive äpilt tagab kasutajale samm-sammulised juhised, mida järgides saab muuta rutiinsed retseptid mikrolaineahjus valmistatud meistriteosteks.
SmartDisplay on intuitiivne ja lihtne liides, mis võimaldab kasutajal oma W9 mikrolaineahjuga suhelda. 16 värviga 3,5” puuteekraanil (480x320 pikslit) on neli mahtuvuslikku puuteandurit ja slaidiseansi suutlikkusega WiFi ühenduvus seadme juhtimise ja programmeerimise lihtsustamiseks, sellal kui TFT-näidik tagab kõrglahutusega kujutised koos polüfoonilise heliga teile täieliku abistatud toiduvalmistamise kogemuse pakkumiseks.
Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).
DualCrisp võimaldab nautida toitu, millel on ületamatult krõbe koorik ja ometi imemaitsev mure sisemus. See rakendab kahte väljastuspunkti, et mikrolained ümbritseks toitu täielikult ning et toit küpseks ühtlaselt ka põhjast.
Kvartsgrill kuumutab ja küpsetab toitu traditsioonilisest infrapunagrillist kiiremini. Kvartsgrill on ressursitõhus, vähendab energiakulu ja see on ka täielikult isepuhastuv.
Grilli võimsus 800 W
Aurutehnoloogia tagab kõige tervislikumate ja maitsvamate toitude valmimise vaid ühtainust nuppu puudutades.
Kasutage ainulaadset JetDefrost 3D süsteemi toidu mikrolaineahjus efektiivselt ja lihtsalt sulatamiseks.
Forced Air tehnoloogia paneb uuenduslikku konvektsioonsüsteemi rakendades mikrolaineahjus eelkuumutatud õhu ringlema, tagades teile nii mahlase küpsetustulemuse.
Tervislikud snäkid jogurti erifunktsiooniga: võimaldab jogurtit lihtsalt kääritada ja selle toiteväärtust suurendada.
JetStart - täiendav kuumus ahjus kuni 30 sekundiks, ideaalne suure vedelikusisaldusega toitude kuumutamiseks.
Revolutsiooniline iXelium-pinnatöötlus kaitseb mikrolaineahju kriimustuste ja korrosiooni eest, tagades sellele alati laitmatu sära. Ja seda on lihtne puhastada: vajate selleks vaid vett ja pehmet lappi.
Mikrolaineahjul on automaatpuhastusprogramm - aurupuhastus.
Automaatprogramme
9
Disain
W kollektsioon
Elektrooniline juhtimine
+
Grill
+
Kiirsulatus
+
Kombiprogramme
3
Kõrgus, mm
385
Laius, mm
595
LCD ekraan
+
Maht, l
31
Mikrolainevõimsus, W
1000
Pöördalus
32,5 cm
Sügavus, mm
514
Taimer
+
Töörežiime
7
Värv
Roostevaba teras
Võimsus, W
2300